مطالب پیشنهادی

2 Comments

 1. 1

  amir

  سلام

  تشکر بابت این مطلب

  ولی!
  این پارگراف همه به سوی جنس مذکر هست:
  علائم نامزدی‌های ناسالم

  وقتی که نامزدتان بسیار حسود است و احساس مالکیت زیادی به شما دارد. حتی وقتی که با دیگری حرف می‌زنید به شدت دچار خشونت می‌شود؛ به خصوص اگر فرد دیگری که با او حرف زده‌اید، جنس مخالف‌تان‌ باشد. به طور کلی روابط اجتماعی شما با دیگران او را عصبانی می‌کند. احساس ریاست می‌کند، تمام تصمیم‌گیری‌ها با اوست و او باید تعیین کند که چه باید بکنید و چه نباید بکنید. او به شما می‌گوید که چه چیزی بپوشید و چه نپوشید و کجا می‌توانید بروید و کجا نمی‌توانید بروید. او با دیگران نیز بیشتر دچار مشکل و نزاع می‌شود و به طور کلی خشن است و زود کنترلش را از دست می‌دهد. به شما ناسزا می‌گوید و با ادبیات نامناسبی با شما حرف می‌زند. به خاطر مشکلات خودش شما را سرزنش می‌کند و شما را مسبب مشکلاتش می‌داند. در حضور دیگران به شما بی‌احترامی می‌کند. گاهی اوقات با شما از نظر فیزیکی درگیر می‌شود و حتی ممکن است به شما آسیب‌های جسمی برساند. به شما احساس رعب و وحشت می‌دهد. مثل این است که همیشه روی پوسته تخم‌مرغ راه می‌روید و هر لحظه ترس ترک خوردن و زمین خوردن دارید.

  در رابطه زناشویی(نامزدی) فقط مردان بداخلاق نمیشوند
  در این رابطه ها خانم ها نیز شاید دچار مشکلاتی باشند.

  Reply
 2. 2

  الهام

  سلام آقای امیر

  ولی به نظر من این خصوصیت اخلاقی که این مقاله مطرح کرده و این قسمتی که شما کپی پستش کردی، فقط مخصوص مردها نیست! خانمها هم می تونن نسبت به نامزدشون همچین رفتارای ناشایستی رو از خودشون بروز بدن!

  Reply

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت زیباشهر در پی یک سبک زندگی مبتنی بر ارزشهای جامعه ایران است. از اینکه با حفظ کپی رایت، هم ترانهٔ ما در این شهر اینترنتی هستید، ممنونیم